czwartek, 13 grudnia 2012

WYNIKI - u kogo zagosci Balagan na Swieta?

Kochani, najchętniej nagrodziłabym każego bo szczerze piszę!!! - miałam mega ubaw czytając odpowiedzi!
Ogromnie Wam dziękuję!
Jak to pięknie obrazuje jakich mamy super czytelników!
Jednak nie potrafiłam podjąć decyzji i poprosiłam autora 'Bałaganu' Michała Krygiera o pomoc bo tak fajne wypowiedzi nie zasługują na zwykłe losowanie.

I tak Pan Michał napisał:

1.
Czy bałagan zagości u nas na święta?
To zależy od Ciebie , mamo Bola :)
A u nas najczęstszym gościem jest bajzel na kółkach, który jest jak niezapowiedziana wizyta 10 - cio osobowej rodziny. W dodatku panoszy się po domu w każdym kącie, ani myśli wracać do siebie.
Uprzejmie go wypraszamy zaraz przed świętami ( tak za pięć dwunasta) ale on jest jak kot, wraca po kilku dniach i od progu upomina się o swoje, łasi się do nas i mruczy z zatkanego zlewu, na którym piętrzą się stosy brudnych garów...
Cóż poradzę, dzieci go kochają, mąż go kocha, i ja go nawet trochę lubię ;) ale co za dużo to niezdrowo, dlatego zamykam kompa i idę trochę powalczyć... z wiatrakami.
ania cekierabo trafia w to, co książka porusza (że wraca, że jest w zlewie, że się wygania na święta)


2.
Bałagan gościł, gości i pewnie już zawsze będzie u nas gościł. gościł już w czasach mojej maleńkości by w wieku nastoletnim osiągnąć swoje apogeum by wprawiać serce moich rodziców w częste ataki serca. gościł gdy mama (czyli ja) i tata Franka postanowili kiedyś razem zamieszkać, swoje trzy spore grosze do bałaganu dokłada Franio od kiedy zaczął rezydować niewinnie na środku mieszkania i teraz gdy zna już wszystkie jego kąty, które przemierza wzdłuż i wszerz na czterech. a bałagan w święta jest nieodłączny! bo nie da się bawić bez bałaganu. nie da się gotować i piec bez bałaganu. nie da się wyszykować do wyjścia bez bałaganu. nie da się wziąć prysznica bez bałaganu. nie da się zjeść śniadania czy kolacji bez bałaganu. nie da się ubrać choinki bez bałaganu. nie da się pakować prezentów bez bałaganu. my lubimy nasz bałagan i się w nim odnajdujemy. tylko Babcia się nie poddaje i próbuje ogarniać :)
Małgosia Olszewska

bo jest "życiowy" :)

3.
A czy można nie mieć bałaganu na święta?? Jak ktoś wie jak udekorować choinkę, zrobić kartki świąteczne, polukrować pierniczki, zrobić pierogi i uszka bez robienia bałaganu to ja się zgłaszam na przyspieszony kurs :D a poza tym to nie jest bałagan tylko twórczy nieład ;)
Asia Kamrowska
 

za "twórczy nieład", który urzeka :)

...znamy to jak to z tym bałaganem jest, w końcu pisząc książkę inspirowałem się...swoim życiem :)
 Uściski! Michał.BARDZO PROSZĘ WYGRANYCH O DANE DO WYSYŁKI NA pw na fanpage'u Facebooku 

a dla wszystkich, którzy nadal pragną zaprosić 'Bałagan' na Święta KOD: wpiszcie w koszyku 'cuda' a cena spadnie o 25% :)
TU --> iKropka

i przypominamy, że już ostatni dzwonek na wysyłanie bajki w Konkursie Świątecznym

1 komentarz:

 1. Ale bosko! Do naszego bajzlu dołączy bałagan!
  We dwójkę raźniej :P

  A i my się ucieszymy, bo od 3 tygodni w domu chorujemy i do biblioteki nie ma jak się wybrać.

  dziękujemy, dziękujemy !

  Małe i duże mole książkowe.

  OdpowiedzUsuń