sobota, 1 września 2012

recenzja dziewczyny.

Jeteśmy w trakcie solidnego testowania instrumentów ale o tym będzie jutro.
Póki co Bolo testował dziewczynę. Dziewczyna to nie zabawka  [ przynajmniej w takim duchu spróbuję syna wychować, ale testować można ] Wprawdzie Bolo ma już przetestowane różne dziewczyny w wieku 20-100 lat, najbardziej preferuje te 20-30 oraz specjalną grupę wiekową ok. 50tki, która niezmiennie próbuje utwierdzić mego syna, że on ci jedyny taki boski. oj.

Dziewczynę, którą testował Bolo była o mój boże w jego wieku.
Przerażające to doświadczenie Kurduplastego było.
Dziewczyna okazała się jak to w tych czasach głośna, odważna, przebojowa no i była prawdziwą dziewczyną, w sukience, w różowych rajstopach i butach z brokatem.
O jezusku przenajświętszy!!!
Bolo, kawaler raczej nieśmiały z wypiekami na twarzy przechodził ciężkie stany emocjonalne od strachu, przez zaciekawienie, po szok. Udało mu się też parę razy próbować imponować dziewczynie, która, jak to dziewczyna, miała to głęboko w swoim żeńskim nosie.


Wnioski mamy: rośnie super pokolenie jeszcze bardziej przebojowych babek więc strzeżcie sie Panowie. Wniosek ten trochę mnie martwi ze wzgledu na to, że Kurduplasty jednak radzić sobie jakoś będzie musiał w tych czasach.

Wniosek Bola: Dziewczyny są głupie.

Wniosek Taty Bola: Od najmłodszych lat facet nie kuma płci pięknej. Jedną rzecz ubierać w 1000 słów i gestów, jak można wszystko omówic w 1-2 slowach...


Dziewczyny Są Głupie.
Tak Bolo próbował imponować na rockowo.
 
A tak intelektem.
 

Ta przebojowa dziewczyna to JULKA. Pozdrawiamy!!

2 komentarze:

  1. Achh te dziewczyny:) Ma Bolo rację, niech lepiej na nie uważa bo w końcu "z nimi nigdy nie wie się". Mądry chłopak i tyle :) Udalo mi się założyc konto...chyba ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Julcia cudnie poskromiła naszego najstarszego;) a niech sobie nie myśli, że będzie łatwo miał w życiu.. choć bycie takim Bolem to już połowa sukcesu, bo jakby nie patrzeć jest on boski oj, i to bardzo:*

    OdpowiedzUsuń