czwartek, 23 sierpnia 2012

puzzle przestrzenne z magnesami.
No to jesteśmy przy tej całej francjiii-elegancjii.
Piękne, przepiękne puzzlo-klocki firmy HABA.Puzzlo-klocki są oczywiście drewniane, soczyście pomalowane. Każdy zwierzak składa się z trzech części. W zestawie cztery zwierzaki. Między każdą cześcią są małe ( nie do wyjęcia! sprawdzone sto razy ) magnesy dzięki, którym można łączyć je ze sobą. Każdy zwierzak ma część głowową, brzuchową i pupalową. Można je łączyć dowolnie, tzn. możemy stworzyc stwory z głową zebry, brzuchalem lwa i dupalem lamparta. 
 
 

Wrażenia Mamy - cudowna, trwała ( mamy je juz ok 2 miesięcy, każda częśc była zjedzona, wyssana, pogryziona milion razy, nic nie odłazi, nie odpryskuje, nie ściera się ) - estetyka zabawki taka jaka lubię, fajna kreska, bez pastelowych słodyczy. Do tego świetna zabawa - zwierzaki można łączyć dowolnie co często wywołuje salwę śmiechu u Kurduplastego.

Wrażenia Bola - śwetne do ciamkania, rewelacyjne do rzucania, wrzucania, wyrzucania, walenia, stukania, gryzienia i bardziej rozwojowa czynność - rozkładnia na częsci pierwsze tego co mama zbudowała.
Nowa czynność od paru dni - mama układa zwierzaki na niskim stoliku - Bolo się wspina i rozwala tyle ile sięgnie. I od nowa. Genialne nie?

Podsumowując - Bolo jest za mały aby zabawki używać w takim celu w jakim ją stworzona ALE co z tego?
Puzzlo - klocki są w użyciu każdego dnia, a wyobraźnia mega dziecka jak można ich "użyć" nadal mnie zaskakuje. Są super i już. I myślę, że będą super jeszcze długo
Cena ok 70 zł.


 
 
 
 


2 komentarze:

  1. Producentem klocków jest chyba vilac, a nie haba.
    Są tu:
    http://www.dadum.pl/zwierzeta-z-farny-klocki-magnetyczne-vilac.html
    http://www.dadum.pl/smieszne-zwierzeta-klocki-magnetyczne-vilac.html

    OdpowiedzUsuń